Banki zachęcają do wzięcia kr…

Banki zachęcają do wzięcia kredytu mieszkaniowego obniżkami marży, zerową prowizją czy gratisowym ubezpieczeniem. Są także inne sposoby na obniżkę kosztów kredytu – jedno z rozwiązań zmniejszające wydatki związane z zakupem mieszkania proponuje System Partnerski Bankier.pl.

System Partnerski (SP to rodzaj programu afiliacyjnego, poprzez który właściciele witryn internetowych mogą zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu. Nie trzeba w tym celu posiadać działalności gospodarczej – taka okazja czeka na wszystkie osoby, które chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny.

 

Złożenie wniosku, podpisanie umowy, pieniądze do kieszeni

Poszukiwanie banku, w którym klient zaciągnie kredyt hipoteczny wymaga poświęcenia czasu. Zamiast wycieczek po oddziałach wielu instytucji z nadzieją, że akurat zastanie się doradcę hipotecznego, lepiej zawczasu umówić się na wybraną godzinę. Można to zrobić za pośrednictwem infolinii lub strony banku czy doradcy kredytowego. Można tego dokonać również przez System Partnerski Bankier.pl. Ale to nie jedyna korzyść.

Korzystając z pośrednictwa SP, klient zyskuje premię finansową, którą można porównać do zwrotu części, a nawet całości prowizji płaconej bankowi przy zaciąganiu kredytu. Po stronie klienta nie pojawiają się przy tym żadne koszty – System Partnerski nie zarabia na osobie korzystającej z możliwości skontaktowania się z bankiem i doradcą kredytowym. Profity dla SP pojawiają się w momencie, gdy klient podpisze umowę kredytową z wybraną instytucją – w zamian za skierowanie klienta za pośrednictwem strony internetowej Systemu Partnerskiego, bank wypłaca wynagrodzenie. Reasumując: klient może zyskać nic nie ryzykując, kwestie finansowe regulowane są jedynie w relacji System Partnerski – bank lub doradca kredytowy.

Wynagrodzenie w zamian za skorzystanie z kanału, jakim jest SP, wypłacana jest klientowi w miesiącu następującym po tym, w którym podpisana została umowa kredytowa.

 

Kilka kroków do uzyskania premii

Aby skorzystać z okazji zaoszczędzenia tak potrzebnej w czasie kupna mieszkania gotówki, trzeba wykonać następujące czynności:
1. Zarejestrować się na stronie Systemu Partnerskiego Bankier.pl
2. Zgłosić do programu swoją stronę www
3. Wysłać formularz.

Wygodna forma umówienia się z pracownikiem instytucji pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale co najważniejsze dla klienta – zyskać profit w postaci gotówki.

 

Tu nie ma gwiazdek ani małego druku

Przekazanie swoich danych za pośrednictwem Systemu Partnerskiego Bankier.pl to okazja do pokrycia części kosztów związanych z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Wysokość wynagrodzenia zależy od banku, z którego oferty skorzysta klient. Aby zobrazować zysk płynący z zaciągnięcia kredytu za pośrednictwem Systemu Partnerskiego, przedstawiamy przykład Alior Banku:

Premia to 0,70% kwoty zaciągniętego kredytu

Dla 300 tysięcy złotych zysk wyniesie 2100 zł.

 

Przejrzyste zasady i możliwość zmniejszenia kosztów związanych z zaciągnięciem kredytu hipotecznego to największe zalety korzystania z Systemu Partnerskiego przy składaniu wniosku. W razie wątpliwości odsyłamy do zestawu najczęstszych pytań i odpowiedzi dotyczących zasad korzystania z SP.

Źródło: Bankier.pl

Pożyczki internetowe

Tags: , , ,

Comments are closed.