Nordea srebrnym medalistą rankingu najbardziej elastycznych banków w Polsce

Bank Nordea zajął II miejsce w przygotowanym przez analityków Comperia rankingu najbardziej elastycznych banków pod względem dużego zakresu oferty kredytów hipotecznych. 

Analitycy Comperii zebrali listę wszystkich celów kredytowania potencjalnie możliwych do zabezpieczenia hipoteką. Do 29 banków wysłano ankietę z zapytaniem, czy dana transakcja jest możliwa do przeprowadzenia z wykorzystaniem ich oferty pożyczkowej. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi wyłoniono liderów w ramach szerokości oferty kredytów hipotecznych. Bank Nordea zajął drugą pozycję w rankingu.

 

Srebrny medal Nordea zawdzięcza między innymi faktowi, że jako jeden z nielicznych banków kredytuje inwestycje mieszkaniowe TBS, umożliwia sfinansowanie zakupu działki rolnej oraz udziela kredytu na nabycie spółdzielczego lokalu.

 

Nordea posiada szeroką ofertę kredytów hipotecznych nie tylko jeżeli chodzi o cel kredytowania, ale także dostępność kredytu. Bank Nordea, jako jeden z nielicznych na rynku, oprócz kredytów hipotecznych w złotych i euro, oferuje również kredyty we frankach szwajcarskich.

 

II miejsce przyznane przez analityków z Comperia to kolejne w ostatnim czasie wyróżnienie dla skandynawskiej Nordei. W ostatnim czasie Bank uhonorowany został przez tygodnik Newsweek tytułem „Przyjazny Bank Newsweek 2010”, a w rankingu miesięcznika Forbes zajął II miejsce w kategorii „Najlepszy Bank dla firm”.

Pożyczki pozabankowe

Tags: , , ,

Comments are closed.